Kontakta oss

Här hittar du all information om hur du kommer i kontakt med oss, välkommen att höra av dig!

Besöksadress

Smidesgatan 2
417 07, Göteborg

Försäljning

Mån-Fre: 09.00-18.00
Lör: 11.00-15.00
Sön: 11.00-15.00
Söndagsstängt t.o.m. v. 33

info@eklundsbil.se
031-744 44 90

Verkstad

Mån-Fre: 07.00-16.00

verkstad@eklundsbil.se
Verkstad: 031-744 44 60
Reservdelar: 031-22 78 02

Skicka ett meddelande






    Kontaktpersoner

    Nedzad Kusuran
    Bilförsäljning

    031–744 44 93
    nedzad@eklundsbil.se

    Joakim Blomberg
    Bilförsäljning

    031–744 44 96
    joakim@eklundsbil.se

    Emma Eklund
    Försäljningschef

    031–744 44 98
    emma@eklundsbil.se

    Daniel Eklund
    Bilförsäljning

    031–744 44 92
    daniel@eklundsbil.se

    Per Karlsson
    Bilförsäljning och Mazda-ansvarig

    031–744 44 94
    070–913 50 11
    per@eklundsbil.se

    Vanessa
    Bilförsäljning Hyundai

    070-913 50 17
    vanessa@eklundsbil.se